СУПОЛКІ РУХУ

г. Менск

001) Суполка "Вітаўт Вялікі"
002) Суполка "1-я Лошыцкая"
003) Суполка "імя першага Караля Літвы Міндоўга"
004) Суполка "Клопат"
005) Суполка "імя Тадэвуша Касьцюшкі"
006) Суполка "імя Яўхіма Карскага", Завад. р-н, мікрараён "Ангарская"
007) Суполка "Воля — 25"
008) Суполка "Партызанская"
009) Суполка "25 сакавіка"
010) Суполка "Чыжоўская"
011) Суполка "Ангарская"
012) Суполка "Шабаноўская"
013) Суполка "Байкальская"
014) Суполка "Наша Воля"
015) Суполка "Праметэй"
016) Суполка "Сакавік"
017) Суполка "Багдан"
018) Суполка "Зьзяньне"
019) Суполка "Звон"
020) Суполка "імя Васіля Быкава"
026) Суполка "За Беларусь 90"
029) Суполка "Ивана Петровича"
030) Суполка "Барбары Радзівіл"
031) Суполка "Элізы Ажэшкі"
032) Суполка "Зоські Верас"
033) Суполка "Ларысы Геніюш"
034) Суполка "Эміліі Плятэр"
035) Суполка "Альгерда Вялікага"
036) Суполка "Канстанціна Астрожскага"
037) Суполка "Астафія Валовіча"
038) Суполка "Язафата Кунцэвіча"
039) Суполка "Яна Караля Хадкевіча"
040) Суполка "Станіслава Буллак-Балаховіча"
041) Суполка "Казіміра Сваяка"
042) Суполка "Якуба Ясінскага"
043) Суполка "Вяліка-Літоўская"
044) Суполка "Льва Сапегі"
045) Суполка "Верас"
046) Суполка "Валошка"
047) Суполка "Ведрыч"
048) Суполка "Чырвоны рамонак"
049) Суполка "Талака"
050) Суполка "Зубры"
051) Суполка "Атланты"
052) Суполка "Белчырвонабелая"
053) Суполка "імя Тадэвуша Касьцюшкі", Зялёны Луг-5
055) Суполка "імя Міколы Ермаловіча"
056) Суполка "імя палкоўніка Стэфана Грабоўскага"
057) Суполка "імя Васіля Быкава" (2)
058) Суполка "імя Эміліі Плятер" (2)
059) Суполка "імя Вацлава Ластоўскага"
060) Суполка "імя Генадзя Банкевіча"
061) Суполка "Атлантаўская"
062) Суполка "Мілавіцкая"
063) Суполка "Старажоўская"
064) Суполка "імя Алеся Адамовіча"
068) Суполка "Альгердава Дзіда"
069) Суполка "Туніс-777"
070) Суполка "Ліцьвіны"
071) Суполка "імя Янкі Купалы"
072) Суполка "імя Маладога фронту Беларусі"
073) Суполка "За матчыну спадчыну"
074) Суполка "Сігма"
075) Суполка "Пралескі"
076) Суполка "Нахілім..."
077) Суполка "Заберажніца"
083) Суполка "імя газеты "Мужыцкая праўда"
084) Суполка "імя касіянераў 1863 года"
089) Суполка "імя Кастуся Каліноўскага"
090) Суполка "Папараць-кветка"
091) Суполка "Ярына"
092) Суполка "Бабры"
093) Суполка "Ветразь"
097) Суполка "Пагоня"
098) Суполка "імя Уладзімера Плешчанкі"
099) Суполка "Цнянская"
100) Суполка "Купалаўская"
101) Суполка "Багдановіцкая"
102) Суполка "Коласаўская"
103) Суполка "Курапацкая"
107) Суполка "Надзея"
108) Суполка "Акушцкая"
109) Суполка "Слабада", Малінаўка-4
110) Суполка "імя Міколы Ермаловіча"
111) Суполка "Затока"
112) Суполка "Ранак"
113) Суполка "Скала"
115) Суполка "Серабранская"
116) Суполка "Гарадоцкая"
119) Суполка "Гаспадар"
120) Суполка "імя Ларысы Геніюш 2"
121) Суполка "Ліцьвіны 91"
122) Суполка "Жытнія каласы"
123) Суполка "імя Яўгена Куліка"
124) Суполка "Рагнеда"
127) Суполка "Перамога", Зялёны Луг-6
133) Суполка "Спадчына"
136) Суполка "імя Максіма Багдановіча"
137) Суполка "Золак", Аўтазаводскі раён
138) Суполка "імя Палуты Бадуновай"
140) Суполка "імя Івана і Антона Луцкевічаў"
142) Суполка "імя першага Караля Міндоўга"
143) Суполка "Няскораныя"
144) Суполка "імя Вялікалітоўскай мовы"
147) Суполка "Помста"


Менская вобласьць

028) Суполка "Смалявіцкая", г. Смалявічы
054) Суполка "імя Тадэвуша Рэйтана"
065) Суполка "імя Якуба Наркевіча-Ёдкі"
094) Суполка "Ліцьвіны", г. Дзяржынск
095) Суполка "далоў сіпатага", г. Салігорск
096) Суполка "Беларусь будзе вольнай", г. Салігорск
114) Суполка "Барацьба", Бараўляны, Менскі раён
129) Суполка "імя Генадзя Банкевіча", г. Жодзіна
130) Суполка "імя Валеры Гурлені", г. Жодзіна
131) Суполка "імя Віктара Хоміча", г. Жодзіна
134) Суполка "Зорачка", г. п. Ждановічы, Менскі раён
141) Суполка "імя князя Войшалка", Менскі раён
145) Суполка "імя Жыгімонта Старога", г. Барысаў


Берасцейская вобласьць

021) Суполка "города Белоозерска"
022) Суполка "імя Касьцюшкі", г. Пінск
067) Суполка "імя Рамана Скірмунта"
117) Суполка "імя Пятра Крачэўскага"
128) Суполка "Рэзістанс", г. Пінск


Магілёўская вобласьць

023) Суполка "Горацкая", г. Горкі
024) Суполка "Alba Rutenia Legia", г. Горкі
135) Суполка "імя Міхаіла Ткачова", г. Мсціслаў


Гомельская вобласьць

025) Суполка "Падпольле", г. Гомель
027) Суполка "За свободу", г. Речица
066) Суполка "імя Доўнар-Запольскага"
080) Суполка "Хмара", г. Гомель
082) Суполка "Паўднёва-Заходняя", г. Гомель
104) Суполка "імя Снежня", г. Мазыр
105) Суполка "імя Снегапада", г. Мазыр
146) Суполка "імя Рамана Шацілы, Шацілкі", г. Светлагорск


Гарадзенская вобласьць

078) Суполка "Гародня", г. Гродна
081) Суполка "Гедыміна", г. Ліда
106) Суполка "V", г. Ліда
125) Суполка "Свабода", г. Ваўкавыск
126) Суполка "Нёман", г. Навагрудак


Віцебская вобласьць

079) Суполка "Адпор", г. Віцебск, Кастрычніцкі раён
085) Суполка "За вольную Беларусь", г. Віцебск
086) Суполка "Патрыёты Беларусі", г. Віцебск
087) Суполка "Каліноўская", г. Віцебск
088) Суполка "За незалежную Беларусь", г. Віцебск
118) Суполка "імя Усяслава Чарадзея", г. Полацак
132) Суполка "Вялікія Азёры"
139) Суполка "імя старасты Віцебскага Фёдара Вясны", г. Віцебск